KK Dubrava

REZULTATI XIV. BOŽIĆNOG KUPA

dsc_8972

tusli sibenik-dp split spars-sarajevo rudes ratgeber olimpija medimurije madrid maccaib krka kastav illirska-bistrica grosuplje gorica dosk darussafaka cibona cedevita zadar zagreb

 

 

 

A

B C D
Maccabi Ratgeber A. Darussafaka Madrid

Dubrava

Zagreb Cedevita Cibona
Q 1 Split D. Petrović

Zadar

Tusli Berlin Q 2        Spars

Krka


 

 

RASPORED UTAKMICA

 

Ponedjeljak, 26.12.2016.

KVALIFIKACIJE   ZA   NASTUP   NA  GLAVNOM  TURNIRU       Q1

Samo pobjednik utakmice br.3 nastupa u skupini A

          

Broj

DOMAĆIN Vrijeme GOST Dvorana Rezultat

1-

Međimurje 17:00 Gorica Lovrak 32:53
2- Rudeš 18:15 Kastav Lovrak

33:38

3- Gorica 19:30 Kastav Lovrak

34:39

 


 

 

KVALIFIKACIJE   ZA   NASTUP  NA  GLAVNOM  TURNIRU    Q2

Samo pobjednik utakmice br.6 nastupa u skupini B 

                                     

Broj

      DOMAĆIN Vrijeme GOST Dvorana Rezultat
4- Došk Drniš 17:00 Ilirska Bistrica ŠD Dubrava 40:44
5- Grosuplje 18:15 Union Olimpija ŠD Dubrava 49:30
6- Ilirska Bistrica 19:30 Grosuplje ŠD Dubrava

46:56




 

 

UTORAK, 27.12.2016.

Broj

      DOMAĆIN Vrijeme GOST Dvorana Rezultat
1.    MACCABI 8:45 Q1 (KASTAV) Dubrava

48:36

2.

SPLIT 8:45 ZAGREB Lovrak 35:34

3.

CIBONA 10:00 KRKA Dubrava

68:46

4. D.PETROVIĆ 10:00 CEDEVITA Lovrak

38:40

5.

DARUSSAFAKA

11:15

SPARS

Dubrava

54:18

6.

TUSLI-BERLIN

11:15

DUBRAVA

Lovrak

48:47

7.

RATGEBER A.

12:30

Q2 (GROSUPLJE)

Dubrava

23:53

8.

KRKA

12:30

ZADAR

Lovrak

39:67

9.

DUBRAVA

13:45

MACCABI

Dubrava

23:64

10.

MADRID

13:45

CIBONA

Lovrak

29:39

11.

SPARS

15:00

D.PETROVIĆ

Dubrava

44:46

12.

Q2 (GROSUPLJE)

15:00

SPLIT

Lovrak

43:25

13.

CEDEVITA

16:15

DARUSSAFAKA

Dubrava

40:42

14.

Q1 (KASTAV)

16:15

TUSLI-BERLIN

Lovrak

32:27

SVEČANO

17-30

OTVARANJE

Dubrava

 

15.

ZADAR

19:30

MADRID

Dubrava

53:32

16. ZAGREB 19:45 RATGEBER A. Lovrak

39:28

SRIJEDA, 28.12.2016.

Broj

DOMAĆIN

Vrijeme

GOST

Dvorana

Rezultat

17.

DARUSSAFAKA

09:00

D.PETROVIĆ

Dubrava

63:26

18.

CEDEVITA

09:00

SPARS

Lovrak

52:29

19.

MADRID

10:15

KRKA

Dubrava

75:37

20.

CIBONA

10:15

ZADAR

Lovrak

25:53

21.

MACCABI

11:30

TUSLI-BERLIN

Dubrava

44:33

22.

DUBRAVA

11:30

Q1 (KASTAV)

Lovrak

47:27

23.

ZAGREB

12:45

Q2 (GROSUPLJE)

Dubrava

47:58

24.

SPLIT

12:45

RATGEBER A.

Lovrak

22:44

RAZIGRAVANJE

 

RAZIGRAVANJE

25.

DARUSSAFAKA

16:00

CIBONA

Dubrava

62:41

26.

SPARS SARAJEVO

14:00

KRKA

Lovrak

39:21

27.

CEDEVITA

17:15

ZADAR

Dubrava

42:50

28.

D.P. ŠIBENIK

15:15

MADRID

Lovrak

40:22

29.

MACCABI TEL AVIV

18:30

RATGEBER A.P.

Dubrava

53:34

30.

KASTAV

16:30

SPLIT

Lovrak

40:48

31.

DUBRAVA

19:45

GROSUPLJE

Dubrava

40:56

32.

TUSLI BERLIN

17:45

ZAGREB

Lovrak

24:35

 

 

ČETVRTAK, 29.12.2016.

Broj

RAZIGRAVANJE

Vrijeme

RAZIGRAVANJE

Dvorana

Rezultat

33.

Za 15.mjesto

09:00

KRKA – KASTAV

Lovrak

42:15

34.

Za 13.mjesto

09:00

SPARS – SPLIT

Dubrava

48:34

35.

Za plasman od 5.-8.mjesta

10:15

CIBONA – RATGEBER

Lovrak

58:46

36.

Polufinale

10:15

DARUSSAFAKA – MACCABI

Dubrava

44:46

37.

Za plasman od 5.-8.mjesta

11:30

CEDEVITA – DUBRAVA

Lovrak

50:23

38.

Polufinale

11:30

ZADAR – GROSUPLJE

Dubrava

44:60

39.

Za 11.mjesto

12:45

MADRID – TUSLI

Lovrak

41:28

40.

Za 9.mjesto

14:00

ŠIBENIK – ZAGREB

Lovrak

32:36

41.

Za 7.mjesto

15:15

RATGEBER – DUBRAVA

Dubrava

32:30

42.

Za 5.mjesto

14:00

CIBONA – CEDEVITA

Dubrava

40:51

43.

Za 3.mjesto

15:15

DARUSSAFAKA – ZADAR

Dubrava

48:59

44.

Za 1.mjesto

16:30

MACCABI – GROSUPLJE

Dubrava

47:56

DODJELA MEDALJA

18:00

ZATVARANJE

Dubrava

You must be logged in to post a comment Login