KK Dubrava

RASPORED UTAKMICA MLAĐIH KATEGORIJA

JEDINSTVENA KADETSKA LIGA

04.02.2018. 12:30 Dubrava – Cedevita               (SD Dubrava)

I. JUNIORSKA LIGA, 10. KOLO

30.01.2018. 20:45 Cibona – Bosco              (KC Dražen Petrović)
01.02.2018. 20:50 Maksimir – Rudeš         (Ekonomski fakultet)
03.02.2018. 15:20 Samobor – Podsused    (SD Samobor)
04.02.2018. 09:30 Zagreb – Dubrava          (SD Trnsko)
07.02.2018. 21:20 Zapruđe – Cedevita       (SD ZV, paviljon 25)

I.KADETSKA LIGA (4. – 8.MJESTO)

30.01.2018. 20:40 Rudeš – Zapruđe            (SD OŠ Rudeš)

I.KADETSKA LIGA (4. – 8.MJESTO), 2. KOLO

03.02.2018. 14:00 Mladost – Zagreb       (Dom košarke Cedevita)
06.02.2018. 20:40 Rudeš – Bosco             (SD OŠ Rudeš)

II. KADETSKA LIGA, 15. KOLO

03.02.2018. 10:00 Sisak – Fortuna                    (OŠ Braća Ribar)
03.02.2018. 15:15 Podsused – AKK VERN      (SD Sutinska Vrela)
03.02.2018. 16:00 Mladost II – Velgor         (Dom košarke Cedevita)
04.02.2018. 15:00 Sesvete – Petrinja               (SD OŠ Sesvetska sela)
04.02.2018. 16:20 Samobor – Gorica               (SD Samobor)

III. KADETSKA LIGA

03.02.2018. 20:15 Medveščak – Petar Zrinski       (SD OŠ Ivan Filipović)

III. KADETSKA LIGA

04.02.2018. 11:00 Hermes Analitica – Zapad         (SD OŠ M.Laginja)

I. PRETKADETSKA LIGA, 11. KOLO

31.01.2018. 21:15 Bosco – Mladost            (SD OŠ Matija Gubec)
03.02.2018. 13:30 Sesvete – Cibona           (SD OŠ Sesvetska sela)
03.02.2018. 13:45 Pešća Cedevita – Cedevita     (Dom košarke Cedevita)
03.02.2018. 16:30 Medveščak – Dubrava            (SD OŠ Ivan Filipović)
04.02.2018. 12:00 Zapad – Zagreb              (Dom košarke Cedevita)

DJEČACI 2005 – II.LIGA, 8. KOLO

04.02.2018. 08:45 Sesvete – Medveščak              (SD Dubrava)
04.02.2018. 08:45 Bosco – Dugo Selo                  (SD Dubrava)
04.02.2018. 08:45 Gorica – Pešćenica II              (SD Dubrava)
04.02.2018. 09:45 Zagreb II – Bosco                     (SD Dubrava)
04.02.2018. 09:45 Samobor – Pešćenica II          (SD Dubrava)
04.02.2018. 10:45 Dugo Selo – Sesvete                (SD Dubrava)
04.02.2018. 10:45 Samobor – Gorica                    (SD Dubrava)

LIGA 2005 (Ž), 10. KOLO

04.02.2018. 09:45 ŽKK Orka – ŽKK Dubrava BLC                 (SD Dubrava)
04.02.2018. 10:45 ŽKK Dubrava BLC – ŽKK Medveščak      (SD Dubrava)

You must be logged in to post a comment Login