KK Dubrava

RASPORED UTAKMICA DO 28.01.

I. JUNIORSKA LIGA

23.01.2018. 20:30 Cedevita – Cibona(Dom košarke Cedevita)
23.01.2018. 21:00 Zagreb – Bosco(SD Trnsko)

 

I. JUNIORSKA LIGA, 9. KOLO

24.01.2018. 20:15 Dubrava – Zapruđe(SD Dubrava)
26.01.2018. 20:30 Cibona – Rudeš(KC Dražen Petrović)
28.01.2018. 12:30 Zagreb – Podsused(SD Trnsko)
28.01.2018. 18:30 Maksimir – Cedevita(Dom košarke Cedevita)
31.01.2018. 21:15 Samobor – Bosco(SD Samobor)

 

JEDINSTVENA KADETSKA LIGA

28.01.2018. 12:30 Cibona – Split(KC Dražen Petrović)
28.01.2018. 16:30 Cedevita – FSV Rijeka(Dom košarke Cedevita)

 

I.KADETSKA LIGA (4. – 8.MJESTO)

27.01.2018. 11:30 Zagreb – Bosco(SD Trnsko)

 

II. KADETSKA LIGA, 14. KOLO

27.01.2018. 10:00 Sisak – Podsused(OŠ Braća Ribar)
27.01.2018. 11:20 AKK VERN – Mladost II(Dom sportova III)
27.01.2018. 15:00 Fortuna – Gorica(SD Zaprešić)
28.01.2018. 12:00 Petrinja – Samobor(SŠ Petrinja)
28.01.2018. 15:30 Velgor – Sesvete(OŠ Novo Čiče)

 

III. KADETSKA LIGA, 14. KOLO

27.01.2018. 12:30 Agens Univers – Agrodalm(Dom košarke Cedevita)
27.01.2018. 15:15 Krapina – Zapad(SŠ Krapina)
27.01.2018. 17:30 Zabok – Hermes Analitica(OŠ Zabok)
30.01.2018. 16:30 Medveščak – Petar Zrinski(SD OŠ Ivan Filipović)

 

IV. KADETSKA LIGA, 14. KOLO

27.01.2018. 13:10 Bosco II – Maksimir(Dom sportova III)
27.01.2018. 16:00 Ivanić – Jaska(SD Žeravinec)
28.01.2018. 16:00 Pešća Cedevita – Zapruđe II(Dom košarke Cedevita)
28.01.2018. 18:15 Podsused II – Zrinjevac 1937(SD Sutinska Vrela)

 

I. PRETKADETSKA LIGA, 10. KOLO

27.01.2018. 12:30 Mladost – Rudeš(Dom košarke Cedevita)
27.01.2018. 12:30 Cibona – Pešća Cedevita(KC Dražen Petrović)
27.01.2018. 14:30 Cedevita – Medveščak(Dom košarke Cedevita)
28.01.2018. 10:00 Zagreb – Sesvete(SD Trnsko)
28.01.2018. 20:00 Dubrava – Bosco(SD Dubrava)

 

DJEČACI 2005 – I.LIGA

28.01.2018. 08:30 Rudeš – Vučići(SD Dubrava)
28.01.2018. 09:25 Cibona – Zagreb(SD Dubrava)
28.01.2018. 09:25 Petrinja – Cedevita(SD Dubrava)
28.01.2018. 10:20 Zagreb – Rudeš(SD Dubrava)
28.01.2018. 10:20 Petrinja – Dubrava(SD Dubrava)

 

DJEČACI 2005 – II.LIGA

28.01.2018. 08:30 Dubrava II – Maksimir(SD Dubrava)
28.01.2018. 08:30 Zagreb II – Pešćenica II(SD Dubrava)
28.01.2018. 09:25 Cedevita II – Vučići Wolfscubs(SD Dubrava)
28.01.2018. 11:15 Cedevita II – Sisak(SD Dubrava)
28.01.2018. 12:20 Sisak – Zapad(SD Dubrava)

 

LIGA 2005 (Ž)

28.01.2018. 10:20 ŽKK Orka – ŽKK Trešnjevka 2009(SD Dubrava)
28.01.2018. 11:15 ŽKK Folka Borovje – ŽKK Lovrekice(SD Dubrava)
28.01.2018. 11:15 ŽKK Orka – ŽKK Sisak(SD Dubrava)
28.01.2018. 12:20 ŽKK Sisak – ŽKK Folka Borovje(SD Dubrava)
28.01.2018. 12:20 ŽKK Lovrekice – ŽKK Istok(SD Dubrava)
28.01.2018. 12:45 ŽKK Dubrava BLC – ŽKK Croatia 2006(SD Dubrava)

You must be logged in to post a comment Login