KK Dubrava

PORAZ NA POSLJEDNJEM GOSTOVANJU…

kapov

U 21.kolu A 2 lige centar Dubrava je poražena na gostovanju kod Zapada 89:78 i tako uoči posljednjeg kola ostala na šest pobjeda koje će joj ipak biti dovoljno za izbjegavanje posljednjeg mjesta.

Veći dio prvog poluvremena Dubrava je imala prednost, a sredinom treće četvrtine (57:51), a onda posustala što su kaznili domaćini serijom 12:0, i na ulasku u posljednjih deset minuta imali prednost 70:63. U završnih deset minuta domaćini su sačuvali prednost i zabilježili pobjedu koja ih je i definitivno ostavila u drugoligaškom društvu.

Posljednju utakmicu ove sezone Dubrava će odigrati u četvrtak kada će ugostiti Sesvete (20.30).

ZAPAD – DUBRAVA   89:78  (14:20, 30:22, 26:21, 19:15)

ZAPAD: Andrej Čar 26, Ante Smolić 25, Igor Kralj 10, Luka Jelinić 9, Ivan Gazić 9, Marko Zadro 8, Matija Markočić 2, Kristijan Linde, Benjamin Maglajlija, Josip Sabljić, Franko Dugandžić, Robert Butković.
DUBRAVA: Dario Gazić 14, Nikola Mažar 14, Petar Perić 11, Fran Vujić 11, Zvonimir Ćutuk 10, Ivan Bjelanović Nimac 8, Goran Perković 5, Karlo Kos 3, Mislav Oršanić 2, Fran Govorčin, Tomislav Antolović, Antonio Stojić.