KK Dubrava

POBJEDA NA KRAJU SEZONE…

Dubrava se pobjedom protiv Sesveta 75:62 oprostila od drugoligaške sezone u kojoj je ostvarila sedam pobjeda i na kraju osvojila deseto mjesto. Gosti su bolje otvorili susret i poveli 9:2, a sredinom druge četvrtine imali i 8 razlike (31:23).
Dub- Ses 5

Momčad Ivana Kapova završnicu prvog poluvremena odigrala je puno bolje i serijom 12:3 na odmoru imala minimalnu prednost 35:34. Opet su Sesvete bolje otvorile drugi dio susreta i povele 40:37, a onda je Dubrava predvođena Karlom Kosom serijom 18:2 stigla do 13 razlike (55:42). Ulazak u posljednju četvrtinu bio je sjajan za Sesvete koje su za 80 sekundi napravile seriju 9:0 (55:46) što je primoralo trenera Dubrave na brzu minutu odmora. Uzvratio je serijom poena Kos i usmjerio utakmicu na mlin Dubrave koja je na kraju stigla do četvrte domaće pobjede za koju su najzaslužniji bili Kos (20), Nikola Mažar (14), Zvonimir Ćutuk (12) i Fran Vujić (10). Kod gostiju Dario Papak je ubacio 22 poena.