KK Dubrava

PH, U-12: RASPORED UTAKMICA…

U Dubravi će se i ove godine organizirati Otvoreno PH za dječake i djevojčice do 12.godina. Za nastup se prijavilo 36 muških i 21 ženska ekipa što je najveći broj u povijesti organiziranja ovog prvenstva. Donosimo pregled skupina i raspored utakmica.

DJEČACI:

SKUPINE:

A – D.Petrović Šibenik, KS Sisačko-Moslavačke Županije, Sonik Puntamika Zadar, Bjelovar
B – Crikvenica, Omiš Čagalj Tours, Vinkovci, ABC Zadar, FSV Rijeka
C – Zagreb, Borovo Vukovar, Trogir, Cres, Dubrava II
D – Stoja Pula, Osječki sokol, Adriatic Split, Mladost Ivanovec
E – Dubrava, Kastav, ŠK Sedam Đakovo, Vindija Varaždin
F – Split, KS Zagrebačke Županije, Rudeš, Tigrići Sl.Brod, Cedevita II
G – Zadar, Vučići, Ghia Staff Pazin, Čakovec
H – Cedevita, Alkar Sinj, Međimurje Čakovec, Zapad, Vučići Wolfscubs

RASPORED UTAKMICA:

Subota, 11.06.2016.

SD Dubrava

08.30  CEDEVITA – ZAPAD
08.30  KS ZŽ – RUDEŠ
09.30  D.PETROVIĆ ŠIBENIK – KS SMŽ
09.30  ZAGREB – DUBRAVA II
10.30  CEDEVITA – VUČIĆI WOLFSCUBS
10.30  KS ZŽ – CEDEVITA
11.30   ZADAR – ČAKOVEC
11.30  KS SMŽ – SONIK PUNTAMIKA
12.25  CEDEVITA II – TIGRIĆI SL.BROD
12.25  VINDIJA – KASTAV
13.20  MLADOST IVANOVEC – OSJ.SOKOL
13.20  ČAKOVEC – VUČIĆI
14.15   ŠK SEDAM – KASTAV
14.15   CRES – ZAGREB
15.10  VUČIĆI – GHIA STAFF
15.10  STOJA – MLADOST IVANOVEC
16.05  BJELOVAR – D.PETROVIĆ ŠIBENIK
16.05  ZAGREB – TROGIR
17.00  SPLIT – RUDEŠ
17.00  FSV RIJEKA – ABC ZADAR
17.55  SONIK PUNTAMIKA – BJELOVAR
17.55   MEĐIMURJE – CEDEVITA
18.50  OSJ.SOKOL – ADRIATIC SPLIT
18.50  ABC ZADAR – CRIKVENICA
19.45  RUDEŠ – CEDEVITA II
19.45  VUČIĆI WOLFSCUBS – MEĐIMURJE
20.40 ZADAR – GHIA STAFF
20.40 BOROVO VUKOVAR – CRES
21.35  SPLIT – TIGRIĆI SL.BROD
21.35  ADRIATIC – STOJA PULA

OŠ Mato Lovrak

11.20  VINKOVCI – CRIKVENICA
13.20  ABC ZADAR – VINKOVCI
14.15   BOROVO VUKOVAR – DUBRAVA II
15.10  DUBRAVA – VINDIJA
16.05  ALKAR SINJ – ZAPAD
17.00  CRIKVENICA – OMIŠ ČAGALJ TOURS
17.55  VUČIĆI WOLFSCUBS – ALKAR
18.50  TROGIR – CRES
19.45  OMIŠ ČAGALJ TOURS – FSV RIJEKA
20.40 DUBRAVA – ŠK SEDAM ĐAKOVO
21.35  VINKOVCI – FSV RIJEKA

Nedjelja, 12.06.2016.

SD Dubrava

08.00  DUBRAVA – KASTAV
08.00  ZADAR – VUČIĆI
08.00  DUBRAVA II – CRES
08.55   CEDEVITA – ALKAR
08.55   ABC ZADAR – OMIŠ ČAGALJ TOURS
08.55   CRIKVENICA – FSV RIJEKA
09.50  D.PETROVIĆ ŠIBENIK – SONIK PUNTAMIKA
09.50  ZAGREB – BOROVO VUKOVAR
09.50  TROGIR – DUBRAVA II
10.45   STOJA – OSJEČKI SOKOL
10.45   KSZŽ – TIGRIĆI SL.BROD
10.45  SPLIT – CEDEVITA II
11.40  TROGIR – BOROVO VUKOVAR
11.40  MEĐIMURJE – ALKAR
11.40  ZAPAD – VUČIĆI
12.35  KSZŽ – SPLIT
12.35  TIGRIĆI – RUDEŠ
12.35  OMIŠ ČAGALJ TOURS – VINKOVCI
13.30  VINDIJA VARAŽDIN – ŠK SEDAM ĐAKOVO
13.30  MLADOST IVANOVEC – ADRIATIC
13.30  MEĐIMURJE – ZAPAD
14.25  KS SMŽ – BJELOVAR
14.25  GHIA STAFF – ČAKOVEC
16.55  C 4 – D 4
16.55  E 4 – F 4
16.55  G 4 – H 4
17.50  A 3 – B 3
17.50  C 3 – D 3
17.50  A 4 – B 4
18.45  E 3 – F 3
18.45  G 3 – H 3
18.45  C 1 – D 2 (1/8 finala) (71)
19.40  D 1- C 2 (1/8 finala) (74)
19.40  B 1 – A 2 (1/8 finala) (75)
20.35  E 1 – F 2 (1/8 finala) (76)
20.35  F 1 – E 2 (1/8 finala) (77)
20.35  A 1 – B 2 (1/8 finala) (78)
21.30  H 1 – G 2 (1/8 finala) (79)
21.30  G 1 – H 2 (1/8 finala) (80)

Ponedjeljak, 13.06.2016.

SD Dubrava

15.20  POBJEDNICI 76-78 (1/4 finale) (81)
15.20  POBJEDNICI  71 – 80 (1/4 finale) (82)
16.20  POBJEDNICI  75-77  (1/4 finale) (83)
16.20  POBJEDNICI  74-79 (1/4 finale) (84)
18.15  PORAŽENI 81-82  (od 5. – 8.mjesta)
18.15  PORAŽENI  83-84 (od 5. – 8.mjesta)
20.15  POBJEDNICI  81-82 (polufinale)
21.15   POBJEDNICI  83-84 (polufinale)

Utorak, 14.06.2016.

SD Dubrava

14.45  UTAKMICA ZA 3.MJESTO
17.45  UTAKMICA ZA 1.MJESTO

DJEVOJČICE:

SKUPINE:

A –  ŽKK ADRIATIC SPLIT, ŠK MEDVEŠČAK ZAGREB, DHP DRNJE
B –  ŽKK MEDVEŠČAK, ŽKK TROGIR, ŽKK TOMISLAV (BiH)
C –  ŽKK RAGUSA DUBROVNIK, ŽKK LOVREKICE PETRINJA, ŽKK ZAGREB
D – ŽKK SPLIT, ŽKK DUBRAVA BLC, ŽKK MLADOST IVANOVEC
E –  ŽKK ŠIBENIK, ŽKK TREŠNJEVKA 2009 ZAGREB, ŽKK PODRAVAC VIRJE
F – ŽKK VODICE, ŽKK ORKA ZAGREB, ŽKK ŠKABRNJA
G – ŽKK DUGOPOLJE, ŽKK FOLKA BOROVJE ZAGREB, ŽKK RADOST ČAKOVEC

RASPORED UTAKMICA:

Nedjelja, 14.06.2016.

OŠ Mato Lovrak

08.30 ŽKK MEDVEŠČAK – TROGIR
09.30 RAGUSA – ZAGREB
10.30  DUGOPOLJE – RADOST
11.25   ZAGREB – LOVREKICE PETRINJA
12.20  RADOST – FOLKA BOROVJE
13.15   LOVREKICE PETRINJA – RAGUSA
14.10  PODRAVAC – TREŠNJEVKA 2009
15.05  ŠKABRNJA – ORKA ZAGREB
16.00 ŠIBENIK – PODRAVAC VIRJE
16.55  VODICE – ŠKABRNJA
17.50  DHP – ADRIATIC
18.45  TREŠNJEVKA 2009 – ŠIBENIK
19.40  ŠK MEDVEŠČAK – ADRIATIC
20.35  ORKA – VODICE
21.30  TROGIR – TOMISLAV

SD Dubrava

14.25  MLADOST – DUBRAVA
16.00 TOMISLAV – ŽKK MEDVEŠČAK
16.00 SPLIT – MLADOST
16.00 ŠK MEDVEŠČAK – DHP
19.40 FOLKA BOROVJE – DUGOPOLJE
21.30 DUBRAVA – SPLIT

Ponedjeljak, 13.06.2016.

SD Dubrava

08.30 E 1 – G 1
08.30 F 2 – B 2
09.30 A 2 – C 2
09.30 E 2 – G 2
10.30  A 3 – C 3
10.30  TOMISLAV – F 3
11.25   E 2 – C 2
11.25   A 2 – G 2
12.20  A 1 – C 1
12.20  TOMISLAV – D 3
13.15  D 1 – F 1
13.15  E 3 – A 3
14.10  D 3 – F 3
14.10  E 1 – A 1
17.20  B 1 – D 1
17.20  G 1 – C 1
19.10  F 1 – B 1
19.10  B 2 – D 2
20.05 G 3 – E 3

OŠ Mato Lovrak

12.30  C 3 – G 3
13.30  D 2 – F 2

Utorak, 14.06.2016.

SD Dubrava

10.00  A 2 – E 2
10.00  C 2 – G 2
11.00  A 1 – G 1
11.00  C 1- E 1
12.00  A 3 – G 3
12.00  C 3- E 3
13.30  ZA 3.MJESTO (Drugoplasirane ekipe O-P)
16.15  ZA 1.MJESTO (Prvoplasirane ekipe O-P)

Napomena:

Skupinu O činit će ekipe iz skupina A, C, E, G, a skupinu P (B, D, F)

You must be logged in to post a comment Login