KK Dubrava

MINI KOŠARKA

dubrava-druga

Utakmicama za poredak od prvog do trećeg mjesta završen je regionalni turnir Mini košarke u Rudešu. Dva naslova kod dječaka pripala su Cedeviti uz koju su nastup na PH izborili još Dubrava (U-11) i Zagreb (U-9). Kod djevojčica najboljima se pokazala Croatia 2006 uz koju će na PH nastupiti Medveščak. Kod dječaka U-11 za MVP-a turnira proglašen je Bruno Bubalo (Cedevita), a najbolji strijelac je Marat Kos (Cedevita). Kod djevojčica U-11 za najbolju igračicu proglašena je Hana Budimir (Croatia 2006), a najbolji strijelac je Tihana Pavičić (Croatia 2006). Kod dječaka U-9 najbolji igrač je Roko Grašo (Cedevita), a najbolji strijelac Bartol Olah (Cedevita).

DJEČACI 2006 (U-11)

Zagreb – Cedevita   20:37  (6:6, 6:7, 8:10, 0:14)
Zagreb: Žarković 6, Grubić, Pravdić, Čabraja 6, Trtanj, Palokaj 5, Žugaj, Lebeda 1, Ivanić, Peroković, Gerovac 2, Bandov.
Cedevita: Bubalo 4, Knezović, Škrobot 4, Kos 5, Dolinar 4, Prlić 8, Zubak, Pavković, Ćorić 2, Brezni, Vidović 2, Krizmanić 5, Bolšec 3.

Dubrava – Zagreb  26:25  (7:6, 6:7, 9:8, 5:4)
Dubrava: Cimaš 10, Ercegovac 2, Čavić, Stojić, Mežnarić 1, Juraga, Bedeković 2, Lukić 6, Maras, Kovačević, Keber 4, Granić, Perković.
Zagreb: Žarković 4, Grubić 2, Pravdić 2, Čabraja 2, Trtanj, Palokaj 5, Žugaj, Lebeda, Ivanić, Peroković 2, Gerovac 2, Bandov 4.

Cedevita – Dubrava  32:14  (12:1, 9:2,6:4, 5:7)
Cedevita: Bubalo 1, Knezović, Škrobot 5, Kos 2, Dolinar 5, Prlić 8, Zubak, Pavković 8, Ćorić 2, Brezni, Vidović 1, Krizmanić, Bolšec.
Dubrava: Cimaš 6, Ercegovac, Čavić, Stojić, Mežnarić, Juraga, Bedeković, Lukić 3, Maras, Kovačević, Keber 3, Granić 2, Perković.

Konačni poredak:

  1. Cedevita
  2. Dubrava
  3. Zagreb
  4. Vučići
  5. Peščenica
  6. Bosco
  7. Šanac
  8. Rudeš
  9. Sisak


 

DJEVOJČICE 2006 (U-11)

Trešnjevka 2009 – Croatia 2006  16:29  (4:4, 4:14, 4:6, 4:6)
Trešnjevka 2009: Nikolić 2, Vinovrški 2, Petrljić 2, Maljinović, Samac, Šarić 2, Pehar 1, Pranjić 1, Bradić, Valčić 6, Lacković, Bilić.
Croatia 2006: Budimir 3, Rožić 2, Lacić 6, Perković, Tkalec, Dragišić 2, Arnautović 2, Novak 2, Pavičić 12, Kotarski.

Medveščak – Croatia 2006  13:19  (5:1, 2:7, 4:5, 2:6)
Medveščak: Crnjac 2, Erceg 6, Ljubas 2, Krajnović 3, Šetka, Marjanica, Miloloža, Bišćan, Šimek, Šimić.
Croatia 2006: Budimir 5, Rožić, Lacić, Perković, Tkalec, Dragišić 2, Arnautović 1, Novak, Pavičić 13, Kotarski.

Medveščak – Trešnjevka 2009   16:12 (4:4, 2:2, 3:6, 7:0)

Medveščak: Crnjac, Erceg, Ljubas 2, Krajnović 6, Šetka 3, Marjanica, Miloloža 2, Bišćan 1, Šimek, Šimić 2, Rafaeli, Capan
Trešnjevka 2009: Nikolić, Vinovrški, Petrljić, Maljinović, Samac 2, Šarić, Pehar 2, Pranjić, Bradić 8, Valčić, Lacković, Bilić.

Konačni poredak:

  1. Croatia 2006
  2. Medveščak
  3. Trešnjevka 2009
  4. Karlovac
  5. Dubrava BLC
  6. Istok
  7. Folka Borovje
  8. Lovrekice
  9. Sisak


 

DJEČACI 2008 (U-9)

Polufinale:

Zagreb – Peščenica  15:4  (8:0, 6:0, 0:2, 1:2)
Zagreb: Miočić, Bilić 1, Mlakar, Kršić 4, Vlaho, Kozina, Đuretek 4, Gudelj, Kelava, Zanki, Ožbolt 6, Vrkljan.
Peščenica: Brnjac, Rabas, Živković, Lukač, Matašić, Štruklec, Nožinić 2, Mandić, Šiletić 2, Vrdoljak.

Cedevita – Dubrava  28:1 (14:1, 3:0, 9:0, 6:0)
Cedevita: Vrdoljak 7, Olah 6, Lončar 8, Brodar – Tomljanović 4, Musa, Krizmanić 1, Zrilić, Grašo 2, Šančić, Šlogar, Skledar.
Dubrava: Iveković, Vidac, Andrić, Klarić, Mandić, Zebec, Jagar, Todorović, Tome, Bezjak 1, Koleić, Marić.

Za 3.mjesto:

Peščenica – Dubrava  3:0  (0:0, 0:0, 0:0, 3:0)
Peščenica: Brnjac, Rabas, Živković, Lukač 1, Matašić, Štruklec, Nožinić, Mandić, Šiletić 2, Vrdoljak.
Dubrava: Iveković, Vidac, Andrić, Klarić, Mandić, Zebec, Jagar, Todorović, Tome, Bezjak, Koleić, Marić.

Za 1.mjesto:

Zagreb – Cedevita   11:19  (2:2, 1:6, 2:7, 6:4)
Zagreb: Miočić, Bilić, Mlakar, Kršić 4, Vlaho, Kozina, Đuretek, Gudelj 2, Kelava, Zanki 2, Ožbolt 1, Vrkljan 2.
Cedevita: Vrdoljak, Olah 7, Lončar 4, Brodar – Tomljanović, Musa, Krizmanić, Zrilić 2, Grašo 2, Šančić, Šlogar, Skledar.

Konačni poredak:

  1. Cedevita
  2. Zagreb
  3. Peščenica
  4. Dubrava
  5. Bosco
  6. Črnomerec
  7. Rudeš
  8. Vučići

You must be logged in to post a comment Login