KK Dubrava

I. MLAĐE KADETSKA LIGA, 18. KOLO

Dub-Rud-ml.kad_

U prvoj utakmici 18.kola I.lige mlađih kadeta Rudeš je nakon produžetka slavio u Dubravi 80:75 i stigao na korak od plasmana na Prvenstvo Hrvatske za što će mu biti potrebna pobjeda Zagreba u nedjelju u Petrinji. Dubrava je ovim porazom ostala bez nastupa na PH. U zanimljivom susretu Rudeš je početkom druge četvrtine poveo 24:16, a Dubrava imala + 8 (50:42) krajem treće četvrtine. Serijom 12:0 Rudeš je poveo 54:50 i imao 64:58 na dvije minute do kraja. Dubravu je u produžetak uvela trica Cesareca na četiri sekunde do kraja, a u produžetku je Luka Bunjevac odveo goste do vrijedne pobjede.