KK Dubrava

DUBRAVA PORAŽENA U RIJECI

Kadeti Dubrave vikend provode na Kvarneru i Istri. Danas su u unaprijed odigranoj utakmici 8.kola Jedinstvene lige poraženi od FSV-a u Rijeci 91:86, a već sutra u okviru 4.kola gostuju kod Pazina. Nakon slabog ulaska u utakmicu (13:31) momčad Srećka Medvedeca je do poluvremena uspijela uhvatiti rezultatski priključak (51:45). Raspoloženi Valentin Kos dovukao je Dubravaše do prednosti 56:55, a u posljednje četiri minute domaćini ulaze s + 4 (79:75). U zanimljivoj završnici FSV je bio bolji i zasluženo upisao svoju treću pobjedu, a Dubrava je stigla do trećeg poraza.

Mislav Kolić (22) i Marko Jurković (19p, 18 sk) su predvodili FSV, a kod Dubrave spomenuti Valentin Kos je ubacio 29 (šut 11/19, 5 as), Roman Čimbur je dodao 15 (6 izg.lopti), a Ivan Dadić 14 poena (12 skokova).