KK Dubrava

Božićni kup 2018: Pregled prvog dana…

Završen je prvi dan XVI.Božićnog kupa za dječake 2005. godište u Dubravi na kojem nastupa 16 klubova iz osam država. Dvije pobjede upisali su Budućnost Voli, Petrol Olimpija i Cedevita. U petak nas očekuju susreti 3.kola po skupina, a krenut će i razigravanje.

SKUPINA A:

BUDUĆNOST VOLI – D.PETROVIĆ (Š)  75:32  (Tanjević 14/ Bilić 12) statistika
TUSLI BERLIN – DUBRAVA    48:38  (Eisfeld 15/J.Berišić 17) statistika

D.PETROVIĆ (Š) – TUSLI BERLIN   50:28  (Bilić 27/Eisfeld 11)  statistika 

DUBRAVA – BUDUĆNOST VOLI    20:84  (Kelek 9/Vuković 21)   statistika

POREDAK: Budućnost Voli (2-0), D.Petrović (1-1), Tusli Berlin (1-1), Dubrava (0-2)

SKUPINA B:

PETROL OLIMPIJA – PARTIZAN   55:46  (Šmitran 25, Drezgić 10, Krgović 10, Radovanović 10) statistika

CEDEVITA – AKADEMIA KECSKEMET  52:37  (Gašaj 13/Doboš 8)  statistika
AKADEMIA KECSKEMET – PETROL OLIMPIJA   31:45  (Dobos 11/Bandelj 16)    statistika
PARTIZAN – CEDEVITA  47:59  (Višnjić 15/Gašaj 18)   statistika

POREDAK: Cedevita (2-0), Petrol Olimpija (2-0), Partizan (0-2), Akademia Kecskemet (0-2)

SKUPINA C:

CIBONA – MACCABI   66:62  (Subota 28/Ben, Chaki 16)  statistika

SPLIT – HELIOS   33:63  (Nejašmić 12/Pajnić 16) statistika
HELIOS – CIBONA   65:45 (Vide 25/ Frančešević 11)  statistika
MACCABI – SPLIT   54:46* (Shachar 10 / Maraš 19)  statistika

POREDAK: Helios (2-0), Cibona (1-1), Maccabi (1-1), Split (0-2)

SKUPINA D:

BAYERN – VRIJ.OSIJEK  43:34  (Spier 14/Grujić 10)  statistika
ZADAR – SPARS   38:55  (Šango 8/Jović 31)   statistika
SPARS – VRIJEDNOSNICE OSIJEK  60:32  (Jović 19 /Pšihistal 14) statistika
ZADAR – BAYERN   41:48  (Bilokapić 11/ Kharchenkov 13)  statistika

POREDAK: Spars (2-0), Bayern (2-0), Zadar (0-2), Vrijednosnice Osijek (0-2)

Raspored utakmica: Petak, 28.12.2018.

SD Dubrava:

09.00  Zadar – Vrijednosnice Osijek
10.15  Partizan – Akademia Kacskemet
11.30  Split – Cibona
12.45  Spars – Bayern
16.00  A 1 – B 2
17.15   A 2 – B 1
18.30  C 1 – D 2
19.45   C 2 – D 1

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Budućnost Voli – Tusli
10.15   Dubrava – D.Petrović (Š)
11.30   Petrol Olimpija – Cedevita
12.45   Helios – Maccabi
14.00   A 4 – B 4
15.15   A 3 – B 3
16.30  C 4 – D 4
17.45   C 3 – D 3

You must be logged in to post a comment Login