KK Dubrava

A-2 MUŠKA LIGA – CENTAR, 11. KOLO

dub-mlad-naslov

U zaostaloj utakmici 11.kola A-2 muške lige Centar košarkaši Mladosti slavili su u Dubravi 86:68. Domaćini osabljeni neigranjem nekoliko igrača (ozljede, nemaju pravo nastupa) loše su otvorili utakmicu i gubili 25:11. U drugoj četvrtini svjedočili smo prvom većem preokretu kada je Dubrava do poluvremena napravila 16 razlike (43:27). Imala je momčad Zvonimira Pavića i 10 razlike na ulasku u posljednjih deset minuta, a tada je Mladost napravila seriju 21:2 i u potpunosti okrenula tijek susreta na svoj mlin te stigla do značajne pobjede.